7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Teşhir Buz Dolabı Servisi

Teşhir buzdolabı servisi olarak sanayi soğutma sektörünün lider özel servis kuruluşlarının ilk sıralarında yer almakta olan servisimiz sanayi ile ticari buzdolabı soğutma sektöründe ise tamir, bakım ve ya arıza servis hizmeti veriyoruz.
 
Bilgin ve teknik servis olarak her model sanayi, reyon, ticari, ev tipi buzdolabına ile buz makinalarına tamiri, arızası ve periyodik bakım servis hizmeti sunmaktayız. Servisimiz her model buzdolabına hem de marka bağımsız olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Servisimiz tarafından sanayi ile ticari buzdolaplarınızda değişen yedek parçalara ve özellikle yapılan işlemlere 1 yıl garanti imkânı veriyoruz. Teşhir buzdolabı servisi olarak bizler cihazlarınızın periyodik bakımlarının zamanında yapılması hem elektrik tüketimini azaltıyor, hem de soğutma performansını yükseltmesine yardımcı olmaktadır.
 
Genelde ticari olarak kullanılmakta olan bu ürünlere servis hizmeti çok hızlı bir şekilde veriliyor. Servisimiz hızlı ve kaliteli olarak servis hizmeti sağlamaktadır. Bakım fiyatlarımızı öğrenmek için çağrı merkezimizden bizimle irtibata geçmelisiniz. Sizlere bir telefon kadar uzak olduğumuzu kesinlikle unutmayınız.
TOP