7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Şarap Soğutma Dolabı Servisi

Şarapların soğuk olarak tüketilmesi için üretilen bu dolaplar işletmeler tarafından sıklıkla talep edilen ürünlerdendir. Şarap soğutma dolabı servisi olarak bizler yaptığımız işçiliği ve sunduğumuz parça değişimin sürekli arkasındayız. Yani satış sonra desteğimiz asla kesmemekteyiz.
 
Bizler için önemli konulardan biride bu hizmeti gerçekleştirecek personeli alanında ne kadar bilgili olduğudur. Bu küçük gibi gözüken sorun zamanlar baş ağrılarına sebep olabilir bundan dolayı yapılması gereken ne varsa uyguluyoruz. Örneğin personelleri bir dizi eğitime tabi tutuyoruz sonra gerek el becerisi gerekse yazılı sınalar gibi hangi seviyede olduklarını ölçerek yol haritalarımızı öyle belirliyoruz. Vasıfsız ya da günü birlik hizmet sağlayan bir firma değiliz. Sarak soğutma dolabı servisi olarak iş ahlakına uygun her işlemimizi gerçekleştirmekteyiz.
 
Uyguladığımız işçiliğimize ve sağlanan yedek parça hizmetine tam olarak 1 yıl garanti imkânı sunmaktayız. Yaptığımız işin her daim arkasındayız. Bu işten maddi bir amaç gütmektense sizlerin memnuniyetini sağlamak her şeyden önce gelmektedir. Sizlere sağladığımız yâda sağlamamızı istediğiniz hizmetler için bizlerle iletişime geçiniz.
TOP