7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Sanayi Dolabı Servisi

Sanayi buzdolabı servisi hizmetini sunan firmamız bu dolapların bakımı ile kurulumu hakkında siz değerli müşterilerimize en makul yollarla yardımcı olunmaktadır. Sanayi tipi buzdolaplarının kullanım alanları olarak fabrikalar ve imalathaneler olarak bilinmektedir. Sanayi tipi cihazların bakımları yılda iki kez mutlaka yapılmalıdır.
 
Kışın ve yaz aylarında yılda iki defa bakımı gerçekleştirilen cihazlar arıza ile sorun çıkarmamaktadır. Sanayi tipi buzdolabı servisi bakım ile servis hizmeti almış cihazlarda yapılan işlemlerin bir tutanağa kaydedilmesi gerekmektedir. İşlemi yapılmış cihazda nelerin yapıldığını ve ya hangi parçaların değiştiğini bir sonraki servis elemanı tarafından bilinmesi şarttır. Sanayi buzdolabı servisi bu cihazlar çok fazla ve hiç durmadıkları için belli aralıklarla feron gazlarının kontrolünün ya da değişimin yapılmasına ihtiyaç duyulabilir.
 
Yaz aylarında ise servis bakımı gerçekleştirilen sanayi buzdolabı Servisi cihazları böylelikle daha verimli çalışmaktadırlar. Firmalarda çalışan elemanların bu konuda eksik bilgi sahibi olmalarından dolayı bu cihazlar yaz ayları şartlarında aşırı hararet ile soğukluk üretememe gibi sorunlar çıkartabilir. Servislerimizdeki personellerimiz gerekli bilgi ile tecrübeye sahip kişilerden oluşmuştur.
TOP