7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Reyon Dolabı Servisi

Marketlerde ya da süpermarketlerde bulunan reyon dolaplarınızda yaşadığınız her türlü sıkıntıda reyon dolabı Servisi cihazlarınızın arızaları ve ya sorunlarıyla ilgili olarak 7 gün 24 saat bizlere ulaşarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Cihazda yaşanan sorunlar sonucunda teknik servisi talebinde kolaylıkla bulunabilir.
 
Reyon dolabı servisi olarak müşteri memnuniyetini her durumdan önce ilk planda tutuyoruz. Arızalanan veyahut bakıma ihtiyacı olan cihazlarınıza geçmiş senelerden aldığı tecrübeyle sizlere en donanımlı çözümler sunulmaktadır. Deneyimli teknik personelimiz ve işini bilen çalışan kadromuzla sizlere en kısa sürede ulaşım sağlayarak cihazın bulunduğu yerde arıza tespiti ile çözümleri belirleyerek onarım, tamir ve bakım işlerinizi gerçekleştirmekteyiz. Bozuk ya da bakıma ihtiyacı olan ürünlerinizin ise ilk olarak yerinde tamiri sağlanmaktadır yapmaktadır. Yerinde tamiri gerçekleşmeyen cihazı firmaya gelmektedir. Cihazlarınız ilk günkü gibi sizlere teslim edilmektedir.
 
Soğutma sistemlerinde kullanılmakta oldukları teknolojilerin değişim geçirmesi ya da yenilenememesinden dolayı şirketimiz tarafından verilmiş olunan eğitimler de yapılarak her türlü sıkıntı talebinize kolaylıkla yanıt vermek adına sürekli vizyon yenilemektedir.
TOP