7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Morg Dolabı Servisi

Sektörde morg dolabı Servisi olarak cihazların genel bakımlarını en az yılda defa yapılmasını önermekteyiz. Deneyimli ve tecrübeli kadromuz ile hızlı ve cihazın bulunduğu yerde hizmet anlayışıyla bizlere telefonla ulaşarak profesyonel hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz. Morglar günde 24 saat faal olarak çalışan cihazlardandır. Morg dolapları genel olarak servis dolaplarına benzemektedir. Büyüklüklerine, motor gücüne ve iç serpantin ölçüleri göre değişlikler gözlemlenebilir.
 
Cihazlarınızın bakımları titizlikle ve büyük özveriyle yapılmalı kesinlikle morg dolabı ünitesine zarar verilmemelidir. Morg dolaplarının bakım zamanları yılda 2 kere yapıldığı zaman cihazın ömrü uzamaktadır. Morg Dolabı Servisi cihazlarınızın bakıma ihtiyaç duyduğu her zaman bizleri arayarak hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bakımı gerçekleştirecek morg ünitesinin ilk olarak tamamen boş olması gerekmektedir. Morgların genel olarak temizlendikten sonra gerekli olan soğutucu bölümler ayrılarak temizlik ve bakım işlerine başlanmaktadır.
 
Morg dolapları için size yardımcı olacak personellerimiz cihazları temizleyerek bakıma almaktadır. Böylelikle iç soğutucu kontrolü fan kontrolü şeklinde işlemine devam eder. Morg Dolabı Tamircisi Cihazların bakımları belli bir sıra ile yapılmalı üstten aşağıya doğru bakımı gerçekleştirilmektedir.
TOP