7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Meşrubat Dolabı Servisi

 
Meşrubat dolabı servisi sizlere hızlı ve kaliteli bir hizmet sunmak için bu sektörde yer almaktadır. Dolaplarınızın bakımlarını zamanı geçmeden yaptırmaya özen göstermelisiniz. Meşrubat dolaplarınızın kapılarını ya da sürgülerini tam olarak kapandığından emin olunuz. Kapıları sıklıkla açılıp kapanan dolaplar arızaya daha fazla meyilli olmaktadır. Dolaplarınızın kapılarını hiçbir şekilde açık bırakmayarak bu şekilde enerji tasarrufu sağlamış olursunuz.
 
Meşrubat dolabı servisi olarak sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için personelimizi devamlı eğitime tabi tutmaktayız. Meşrubat dolaplarınızın özellikle içlerinin temiz tutulmasına özen göstermelisiniz. Cihazlarınıza bakım uygulanmadıysa arıza yapması normal bir durumdur. Dolaplarınızın bakımlarını yılda bir kere mutlaka yaptırmalısınız. Meşrubat dolapları akışkan gaz olarak feron tipi gaz kullanılıyor bu gaz uçucu özelliğe sahiptir.
 
Bilhassa yaz aylarında çok fazla ihtiyaç duyulan soğuk içecek dolapları arızalanması durumunda firmamızı arayarak destek alabilirsiniz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan, güler yüzlü, deneyimli personeller işlerini gerçekleştirirken sizlerde bu şekilde rahat bir nefes almanın rahatlığını ağız tadıyla yaşamış olursunuz.
TOP