7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Kola Dolabı Servisi

Kola dolabı servisi olarak sizlerin kullanmakta olduğunuz market, bakkal ve çeşitli iş yerlerinizde kolalarınızı hem soğuk hem de kolay bir şekilde tutmak için sanayi tipi kola dolaplarınızın aksamadan çalışması germektedir. Dolaplarınızda yaşamış olduğunuz teknik sorunlar için bizleri arayarak yaşanan sıkıntı için bilgiler alabilir bakımını yaptırmak isteyebilir ya da arıza kaydınızı belirte bilirsiniz.
 
Kola dolabı servisi tür itibariyle pek çok tür ve çeşide sahiptir. Dikey ya da yatay, çift kapılı veya sürgülü kola dolabı bulunmaktadır. Özellikle yaz aylarında soğuk içecekler alma ya da kullanma isteği fazlalaşmaktadır. Sizlerde iş yerlerinize bu dolaplardan alarak müşteri kitlenizi arttırabilirsiniz. Bir içecek dolabı servisi olarak kullandığımız bu dolapların belki de marketlerde en sık kullandığımız ya da kapısını sıklıkla araladığımız ve dolayısıyla sıcak ortamlara en çok maruz bıraktığımız dolaplardandır.
 
Ayrıca kapısı sıklıkla açılan ve böylelikle sıcak havaya maruz kalan dolapların arıza yapabilir. Bundan dolayı belli zamanlarda mutlaka bakımını sağlayarak cihazınızı uzun seneler rahatlıkla kullanabilmeniz için firmamızdan destek alabilirisiniz.
TOP