7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Ayran Dolabı Servisi

Günlük hayatımızda en fazla tükettiğimiz içecekler arasında yerini alan ayran geçmişten günümüze varlığını hiç kaybetmeden sürdürmüştür. Şüphesiz ki pek çok insanın vazgeçilmez içeceklerinden biri olan ayranın saklanma koşulları ise kesinlikle göz ardı etmemeye özen göstermelisiniz. Ayran dolabı servisi ise tüm toplumun bildiği içeceğimizi sağlıklı bir şekilde tüketilmesi için bizlere sunulmuş kapalı olarak derecelendirilmiş özel cihazdır.
 
Bu cihazlar ayranın tazeliğini sağlayarak dışardan gelebilecek etkenlerin zararlı etkisinden korumak amacıyla üretime geçirilmiş çok amaçlı olduğu kadar mükemmel bir cihazdır. İnsan sağlığı açısından ise önemli yere sahiptir. Çünkü açıkta kalan pek çok ürünler zamanla tazeliğini kaybederek bozulmaktadır buda sağlık açısından ciddi sorunlara sebep olabilir. Hayatınızı hafife almayın ve sağlığınız için en uygun cihazları kullanarak toplumu da bu konuda bilinçlendirmelisiniz. Ayran dolabı servisi pek çok gittiğimiz mekânlarda cafe, lokanta gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.
 
Cihazımız diğer cihazlarda yaşandığı gibi fazla kullanıldığından dolayı zamanla bozulmakta ve size sunduğu ilk günkü performansını yetirebilir. Bu durumda servisimizi arayarak yardım alabilirsiniz.
TOP