7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Mayalama Dolabı Servisi

Pastane veya fırınların çok fazla tercih ettiği bu cihazlar zamanla artan nüfusa hızlı talep verebilmek adına tercih edilmektedir. Hamur mayalama dolapları pek çok kolaylıklar sağlamaktadır. Mayalanmasını istediğiniz poğaça, simit, açma veya pide unlu mamullerini bu dolaplarda bekleterek hızlı bir şekilde mayalanmasını sağlaya bilirisiniz. Zamanla cihazlarda yasadığınız sorunlarda mayalama dolabı servisimizi arayarak profesyonel ekip arkadaşlarımızdan kaliteli hizmetleri makul fiyatlara alabilirsiniz.
 
Bu cihazlar hayatımızda öyle bir konuma gelmiştir ki onlarsız hiçbir iş yürümeyecekmiş gibi hissedebiliriz. Sektörde bir fiyat araştırması yaparız fakat bu fiyatlar bütçemizi aşıyorsa mayalanma dolabı alma fikrini sermaye elde edene kadar rafa kaldırabiliyoruz. Ama mayalanma dolabı servisimiz sizlere en makul fiyatlarda hizmet vermektedir. Sektörle kıyaslandınız zaman bu farkı gözlemleyebilirsiniz.
 
İşyerlerinizde kullanmakta olduğunuz hamur mayalama dolapları bulunuyorsa ya da arızası varsa veya tam aksine bakıma ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız tecrübeli, eğitimli ve deneyimli personellerden oluşan servisimizde mayalanma dolaplarının tamiri, bakımı ya da onarımı gerçekleştirilmektedir. Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için elemanlarımızı sürekli eğitime tabi tutuyoruz.
TOP