7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Et Dolabı Servisi

Et dolap servisi çalışanları bu cihazların hakkında gerekli bilgi ve donanıma sahiptirler. İşin mekanik ve ya elektronik sistemlerinin tamiri konusunda ise oldukça uzmanlardır. Et dolapları çoğunlukla sık sık ve diğer cihazlara nazaran daha çabuk bozulan cihazalar değillerdir. Cihazlara yapılması gereken bakım ve doğru kullanımın olmaması cihazların ömrünü de kısaltır tamirde gerektirebilir.
 
Firmalar genellikle fanları arızalı et dolaplarını kullanmaya devam etmektedirler. Bu oldukça hatalı bir kullanım türüdür. Cihazınızda bir arıza olduğunu düşünüyorsanız zaman kaybetmeden firmamızı arayarak kaliteli hizmetimizden yararlanmalısınız. Et dolaplarını normal olarak yıllık bakımı yaza girmeden önce yapılması gerekmektedir. Et dolabı servisi bakım zamanını size daha önceden bildirmekte ve cihazınızı bakımsızlıktan dolayı meydana gelebilecek arızalara karşı koruma sağlar.
 
Et dolabı cihazlarınızın bakımları serpantin temizleme işlemi ile kondenser temizleme işlemi olarak devam etmektedir. Et Dolabı tamir Servisi Daha sonra cihaz motor ve ya kondenser ısı kontrolü yapıldıktan sonra cihazın feron gazı basınç değerleri kontrol edilmektedir. Yani kusursuz hizmeti sağlamak adına cihazı a’dan z’ye inceleyerek kontrollerini sağlamaktayız.
TOP