7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Endüstriyel Buzdolabı Servisi

Endüstriyel buzdolabı servisi olarak tüm orijinal veya yedek parçalar ekonomik fiyatlara ulaşabilirsiniz. Alanında oldukça deneyimli ekip ile profesyonel kadromuzla bakım, arıza, onarım, tamir ile teknik servis hizmeti sunuyoruz. Servis talepleriniz için çağrı merkezimizi arayarak bizlere ulaşabilir ve servis talebinizi iletebilirsiniz.
 
Garanti kapsamını doldurmuş ürünlerinize ise uygun fiyat güvencesi ile 1 yıl garantili malzemenin yanında işçiliğimize de vermekteyiz. Endüstriyel buzdolapları servisi güvenilirliğiyle siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamayı ilke edinerek profesyonel kadrosuyla en üst kalite standartlarına göre seçilerek özel eğitimlere tabi tutularak siz müşterilerimize kaliteli, hızlı ve profesyonel servis hizmeti vermekteyiz.
 
Cihazlarınızda oluşan teknik sorunları 7-24 online servis anlayışıyla en kısa zaman içerisinde müdahale ederek üretim aksamalarının önüne ise en ekonomik fiyatlarla geçiyoruz. Bakım anlaşması gerçekleştirdiğimiz firmalarla yapılan anlaşma çerçevesinde hizmetlerimiz arasında ayrıcalıklı olarak öncelikle sizlere gelinmektedir. Endüstriyel buzdolabının kurumu konusunda ise tecrübenin yanı sıra birikimimiz ile yurt içi ve ya yurt dışında anahtar teslim projeler üretmeye devam etmekteyiz.
TOP