7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Bar Dolabı Servisi

Barlarda kullanılmakta olan bu dolapların kullanımı bir o kadar rahat ve kullanışlıdır. İşletmenizde bulunan cihazların en ufak bir sorununda bar dolabı servisimizi arayarak en kapsamlı hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.
 
Bu dolaplar bar işleten kişilerin ve süper markerlerin olmazsa olması haline gelmiştir. Cihazlarınızı tecrübeli kişilere bırakarak hayatinizin hatasını yapmayın. Çünkü bu gibi durumlarda cebinizden fazla oranda Mevlalar çıkmaktadır. Bar dolabı servisi olarak bizler sizlere en kapsamlı hizmeti sağlamak için eğitimli personellerle islerinize kesintisiz olarak devam etmekteyiz. Her elemanımız alanında uzman isinin ehlidir. Sonradan bahsinizi ağrıtacak hiçbir hatanın oluşmasını engellemek için isimizi adabına uygun yapıyoruz.
 
Personellerimizin sağladığı hizmetten memnun olmazsanız bizlere bildirerek bu konuda iyileştirmeler yapalım. Her görüsünüz bizler için oldukça önemlidir. Bu bağlamda sizin memnuniyetinizi sağlayarak sektörümüzde hisli bir şekilde ilerlemekteyiz. Cihazlarınızın bakim, onarım ve tamir islerinizi firmamızı arayarak en makul tutarla yapabilirsiniz. Dilerseniz firmamız sizin yerinize bakim çizelgesi yaparak izleri bilgilendirmektedir. Sizlere bir telefon kadar uzağız en donanımlı hizmetler için bizlerle iletişime geçiniz.
TOP