7/24 Saat Teknik Servisi için: (212) 535 56 00 - (212) 535 0 245

Balık Dolabı Servisi| Balık Teşhir Dolap Servisi

Market veya süper marketlerde balık hallerinde bulunan ve zaman geçtikçe yaygınlaşan balık dolabı servisi ihtiyaçlarınızı firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sektörde bu açığını kapatmak için istikrarlı bir sefilde çalışmaktayız. Balık dolapları çoğunlukla zor arıza açan cihazlardandır. Fakat bilinçsiz kullanımdan sonra cihaz hakkında bilgi sahibi olmaması, kullanım koşulları veya şartlarından haberdar olmamak bu cihazların ömrünü kısaltmakta aynı zamanda ise arızalanmalara sebebiyet vermektedir. Balık dolapları bakımları açısından senede 1-2 defa yapılmalıdır.
 
Balık dolabı servisi cihazlarınızın temizliğini veya bakımını yapmanız durumunda siz müşterilerini uyarmakta aynı zamanda ise sizlere bakım konusunda hizmet sunulmaktadır. Dolaplarınız kış aylarında ya da yaz aylarında farklı performanslarda çalışmaktadır. Dolapların yazları yüksek ısı sebebi ile hararet veya soğutmada yoksunluk soğutamama gibi sorunlar çıkabilir. Bakımsız cihazlarınız sık arıza ile aşırı enerji tüketimi sağlamaktadırlar.
 
Balık dolaplarının bakımı konusunda diğer dolaplardan çok farklı bir bakım tekniği ile yapılmıyor. Dolaplar bakım türleri yönünden genel olarak aynı şekildedirler. Dolapların bakımlarını geciktirmemek özellikle bu konuyla ilgili personeli uyarmak veya bilinçlendirmek firmaların yöneticilerinin görevleri arasındadır.
TOP